loading...

پاتوق سرا | سرگرمی و تفریحی | دانلود رمان و کتاب

تجاوز هولناک به ۱۷زن با روش انرژی‌ درمانی مردی که با برگزاری کلاس های عرفانی در شهرستان کرج اقدام به اغفال زنان و سوءاستفاده از آن ها می کرد در حالی با شکایت ۱۷ زن دستگیر شده که

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
هیلینگ چیست؟ 0 3 urumdental
شکست در زندگی – هر موقع شکست خوردید این مقاله را بخوانید تا بدانید 0 4 sookhtejet
در مورد اصول طراحی نمای ویلاهای مدرن بیشتر بدانید 0 3 sinaks
مواجهه با اتفاقات بد به سبک قوی‌ترین انسان‌ها 0 16 sookhtejet
هر آنچه که باید در مورد ماساژ سیاتیک بدانید 0 5 tipchin
همه آنچه راجع به ثبت شرکتها باید بدانید! 0 5 fekrebartar
هنر تصمیم گیری با 5 راهکار ساده 0 36 sookhtejet
تکنیک های کاربردی برای رسیدن به آرامش درون 0 39 sookhtejet
تله های زندگی آینده مارا چگونه خراب می کنند؟ 0 26 farafekr
معرفی و خرید انواع آب میوه گیری با قیمت مناسب 0 9 allscalee
بهترین پادکست های انگیزشی که باید گوش کنید 0 13 sookhtejet
هر چند وقت یک بار نیاز به اصلاح و شستن سگ خود دارید؟ 0 11 tipchin
در مورد اکانت اپل موزیک و کاربرد و نحوه استفاده از آن بیشتر بدانید 0 12 giftstop
با این 10 تکنیک ساده و راحت در 10 دقیقه زندگیتان را 10 سال به جلو ببرید 0 11 sookhtejet
روانشناسی رنگ هایی که بر زندگی ما انسان ها حکم فرما هستند 0 11 sookhtejet
ماساژ لاغری و خواص آن برای بدن 0 13 tipchin
5 راه کار کلیدی برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب 0 13 sookhtejet
خرید سبد گل 0 13 shimmergift
راز موفقیت شما عزیزان در زندگی 0 11 sookhtejet
انواع ماساژ صورت و روش های آن 0 12 tipchin

تجاوز هولناک به ۱۷زن با روش انرژی‌ درمانی

رسول رادی بازدید : 399 سه شنبه 14 آذر 1391 نظرات (0)

تجاوز هولناک به ۱۷زن با روش انرژی‌ درمانی

http://rozup.ir/up/patoghsera/Pictures/post.jpg

مردی که با برگزاری کلاس های عرفانی در شهرستان کرج اقدام به اغفال زنان و سوءاستفاده از آن ها می کرد در حالی با شکایت ۱۷ زن دستگیر شده که قرار است چهار شنبه این هفته اتهاماتش در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شود.

تجاوز هولناک به ۱۷زن با روش انرژی‌ درمانی

http://rozup.ir/up/patoghsera/Pictures/post.jpg

مردی که با برگزاری کلاس های عرفانی در شهرستان کرج اقدام به اغفال زنان و سوءاستفاده از آن ها می کرد در حالی با شکایت ۱۷ زن دستگیر شده که قرار است چهار شنبه این هفته اتهاماتش در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شود.

 

حسین ۴۵ ساله با برگزاری کلاس های عرفان در شهرک وحدت و همچنین منطقه مهرشهر کرج و با عنوان مشاوره خانواده طی هفت سال اقدام به فعالیت های غیرقانونی کرده و در این مدت چندین زن و دختر را مورد اذیت و آزار قرار داده است.

متهم برای عملی کردن نیات خود با چهار زن به نام های مریم، صدیقه، فریده و مریم همدست بوده که مریم همسر و فریده مادرزن متهم هستند. نخستین شکایت از متهم این پرونده توسط شاکی اصلی او مریم، اوایل اسفندماه سال ۸۸ تسلیم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کرج شده که تنها سه روز پس از اعلام این شکایت حسین در خانه اش توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت اخلاقی این شهرستان دستگیر و برای بازجویی فراخوانده شده است.

دراین پرونده که تحت نظر قاضی کاظمی دادیار شعبه ۸ دادسرای عمومی و انقلاب استان البرز رسیدگی شده است ۱۷ زن از مردی به نام حسین درباره اذیت و آزار شکایت کرده اند. به گفته شکات این پرونده، متهم در جلسات مشاوره خانواده که در کنار کلاس های عرفان برگزار می کرد مدعی شده بود که تنها راه و روش درمان مشکلات مراجعانش اعمالی است که او آن ها را مجاز می شمرده ولی از نظر اخلاقی جامعه آن را مطرود می داند.

وی که با شگرد خاصی طعمه های خود را مورد اغفال قرار می داد وانمود می کرد که به مباحث عرفان شرقی تسلط دارد و این روش از درمان را از فرقه یی یاد گرفته و تدریس می کند. متهم ضمن ترویج زنا برای حل مشکلات جسمی و روحی زنانی که به این کلاس ها مراجعه می کردند مدعی شده بود که برای حل کامل مشکلات باید در مرحله آخر دست به اعمال منافی عفت با محارم خود بزنند!

بر اساس گفته های تعدادی از شکات وی درکلاس شاگردانی را که خطایی از آن ها سر می زد با چوب یا لوله جارو برقی مورد ضرب و شتم قرار می داد به طوری که آن ها تا چندین روز از شدت ضربات وارده به بدنشان قادر به انجام کاری نبودند.

مریم که تنها ۲۴ سال سن دارد و برای پیگیری شکایتش از این فرد بار ها تهدید به قتل شده است در باز جویی ها به ماموران گفت:  سال ۱۳۷۶ از طریق مریم که خاله من است برای شرکت در کلاس های تربیت معنوی به این مرد معرفی شدم و سابقه اذیت و آزارهای او به ۱۲ سال پیش بازمی گردد. او بیکار و تحصیلاتش زیردیپلم است اما مدعی می شد که فردی دارای مقام مذهبی و ماورایی است. تا چند ماه پیش نیز این کلاس ها را برگزار می کرد اما به علت شکایت چند تن از شاگردان مجبور به تعطیل کردن دفتر کارش شد.

مریم درباره نحوه آشنایی اش با این کلاس ها و اعمالی که این فرد درکلاس هایش انجام می داد، گفت:  قبل از اینکه ازدواج کنم زمانی که تنها ۱۳ سال سن داشتم به دلیل مشکلاتی که با خانواده ام داشتم از طریق خاله ام با حسین آشنا شدم و طی این سال ها با خانواده او زندگی کردم. در تمام این سال ها او بار ها به من دست درازی کرده بود.

زمانی که ۲۰ سالم شد با شوهرم مهدی ازدواج کردم.   همان موقع بود که حسین به من گفت که از طریق کارهای غیراخلاقی می تواند مشکلات زنان را حل کند و وانمود می کرد که خودش هیچ تمتعی از این روابط نمی برد و تنها برای حل مشکلات دست به این کار می زند. با این حال متهم در بازجویی ها تمام این اتهامات را رد کرد و مریم را یک بیمار روانی توصیف کرد که معلوم نیست به چه دلیلی این حرف ها را می زند.

وی در دفاع از برگزاری این کلاس ها به ماموران گفت:  به دلیل آشنایی که با مباحث قرآنی و احادیث داشتم چند سال پیش مجوز برگزاری کلاس های اخلاق را گرفتم و برای خودم آموزشگاهی دایر کردم. من ۱۰ سال است که شاکی را می شناسم.

زمانی که مادرش او را پیش من آورد او مشکلات اخلاقی داشت من هم به مادرش گفتم که او را نزد روانپزشک ببرد اما او خودش گاهی اوقات به کلاس های ما می آمد. او الان چهار سال است که ازدواج کرده و شوهرش هم فامیل من است و تمام این ادعایی که او می کند کذب است. او بیمار روانی است و نمی دانم چرا این اتهامات را علیه من مطرح کرده است.

در ادامه تحقیقاتی که در این زمینه اتجام شد مریم خاله شاکی نیز که یکی از مته مان است به ماموران گفت : شوهرخواهرم مرد سختگیری بود. مریم در نوجوانی مورد اذیت و آزار قرار گرفته بود و مادرش از من خواست تا به آن ها کمک کنم، من هم او را به این فرد معرفی کردم اما شاهد هیچ کدام از این کارهایی که مریم عنوان کرده نبودم.

ادعای مته مان این پرونده در حالی عنوان می شود که ۱۶ شاکی دیگر نیز در شکواییه شان عنوان کرده اند که متهم اصلی این پرونده با چهار زن همدست خود زنان را در این کلاس ها مورد اذیت و آزار قرار داده و به بهانه انرژی درمانی از طریق چاکر ها از آن ها سوءاستفاده کرده است.

شاکیان این پرونده همچنین اعلام کرده اند که بعد از اینکه مورد اذیت و آزار این مرد قرار گرفته اند تصمیم به ترک این کلاس ها گرفته اند اما متهم از آن ها خواسته که در رابطه با مسائلی که در کلاس مطرح می شود چیزی به کسی نگویند و حتی آن ها را تهدید کرده که در صورت عدم مراجعه به کلاس نوار اعترافات آن ها را در اختیار دیگران قرار می دهد.

در حال حاضر از سوی دادستانی کرج برای مته مان این پرونده قرار بازداشت موقت به اتهام ایجاد مرکز فساد و ارتکاب فعل حرام و روابط نامشروع و همچنین نگهداری از مشروبات الکلی صادر شده و دو روز دیگر این پرونده توسط قاضی کشکولی در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری رسیدگی خواهد شد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1497
 • کل نظرات : 124
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 561
 • آی پی امروز : 18
 • آی پی دیروز : 52
 • بازدید امروز : 154
 • باردید دیروز : 89
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 11
 • بازدید هفته : 1,223
 • بازدید ماه : 2,345
 • بازدید سال : 37,324
 • بازدید کلی : 12,207,278